KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ŞENYÜZ MAKİNE VE OTO YEDEK PARÇA SAN.´ya (Bu metinde "ŞENYÜZ MAKİNE VE OTO YEDEK PARÇA SAN." olarak kullanılacaktır) aittir.

ŞENYÜZ MAKİNE VE OTO YEDEK PARÇA SAN. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ŞENYÜZ MAKİNE VE OTO YEDEK PARÇA SAN. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ŞENYÜZ MAKİNE VE OTO YEDEK PARÇA SAN. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini senyuzmakine.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. senyuzmakine.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ŞENYÜZ MAKİNE VE OTO YEDEK PARÇA SAN. internet sitesini ziyaret eden ve ŞENYÜZ MAKİNE VE OTO YEDEK PARÇA SAN. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - ŞENYÜZ MAKİNE VE OTO YEDEK PARÇA SAN.. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi